top of page
Tüm Videolar

Hizmetler

Sunduğumuz Hizmetler

Leke Çıkarma

Hizmetlerimizde her şeyi sorunsuz ve kullanışlı hale getirmek için var gücüyle çalışıyoruz; özellikle de söz konusu Leke Çıkarma olduğunda. Bu paket ihtiyaçlarınıza en uygunu ise çekinmeden bizden bugün randevunuzu alın!

Halı Yıkama

Buharlı Temizleme

Kurulduğumuz günden beri sektördeki en güvenilir isimlerden biri olarak anıldık. Müşterilerimizin farklı ihtiyaçlarına kulak vererek layık oldukları başarılı sonuçları nasıl garanti ettiğimizi görmek için bu hizmeti bizden almanız yeterli. Kayıt için buraya tıklayın!

Yerinde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Ev, ofis ve yaşam alanlarında hem şık duruşları, hem pratik kullanımları sayesinde stor perdeler sıklıkla tercih edilir olmuştur. Birçok avantajı olan stor perdeler, zaman içerisinde toz, yemek buharı gibi dış etkenler sebebiyle kirlendiğinde hassas bir yıkamaya ihtiyaç duyacaktır.

Firmamız stor perde yıkama hizmetini gerçekleştirdiği deneyimli ekibi, özel ekibi ve kimyasal içermeyen yıkama ürünleri ile gerçekleştirmektedir. Rutin aralıklarla stor perde yıkama işlemi gerçekleştirilerek yaşam alanlarınızın hijyene kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Stor perde yıkama hizmetlerimiz ve fiyatlar hakkında ayrıntılı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Stor Perde Yıkama

Halı Koku Giderme

Konu özellikle bu birinci sınıf kalitede hizmet paketi olduğunda işinizi halletmek için var gücümüzle çalışırız. Tüm sıkı çalışmalarınıza ara verin ve size yardımcı olmaya hazır olduğumuzu bilin, içiniz rahat olsun. Kayıt için buraya tıklayın!

Yerinde Halı Yıkama

Yorgan Yıkama

Yorganlar, bir evin içinde tüm eşyalardan daha çok temas ettiğimiz için hijyenine de en çok önem verilen eşyalarımızdır. Bu kadar yakından temas ettiğimiz yorganların yıkanma süreçleri ise hem dikkatle yapılmalı hem de kimyasal deterjan kullanılmamalıdır. Özellikle çocuklu evlerde oluşabilecek alerjik reaksiyonlar, kimyasalların cildimizle teması istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Yorgan yıkama hizmetimizle, sizi bu gibi endişelerden kurtarıp hem hijyenik hem de kimyasal değmemiş yorganlarla buluşturmak için hizmet vermekteyiz. Tam otomatik makinelerimiz, özel yapım bitkisel şampuanlarımız ile tertemiz olmuş yorganlara kavuşmak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorgan Yıkama
bottom of page